Ako voliť

  • Poďte v sobotu, 10. novembra v čase od 7:00 do 22:00 hod voliť a my urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme tu mali Košice, v ktorých budeme radi žiť.


     

    Vo volebnej miestnosti dostanete 4 volebné lístky. Na primátora, na starostu mestskej časti, na poslancov do mestského zastupiteľatva a na poslancov do miestneho zastupiteľstva. O vašu dôveru sa uchádzame my všetci a naše mená a čísla sú takto zoradené:

     

    Kandidát na primátora mesta Košice
    13. Vladimír Vágási

     

    Kandidát na starostu MČ Košice – Dargovských hrdinov

    3. Peter Šoltýs

    Kandidátka na starostku MČ Košice – Pereš

    5. Marcela Vladimírová

     

    Kandidát na starostu MČ Košice – Juh

    3. Ľubomír Demský

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 1 - MČ Košice -Sever, Kavečany, Džungľa

    4. Attila Boldi

    17. Marián Macej

    18. Peter Matta

    29. Vladimír Vágási

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 2 - MČ Košice Ťahanovce, Sídlisko Ťahanovce

    1. Uršula Ambrušová

    21. Stanislav Szabo

    24. Pavel Vámos

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 3 - MČ Košice Šaca

    3. Erich Dráb

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 6 – MČ Lorinčík, Pereš, Myslava

    5. Marcela Vladimírová

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 7 – MČ Košice – Západ

    6. Jozef Bojčík

    12. Zuzana Fiľakovská

    36. Ingrid Puchalová

    41. Jana Staňová

    48. Veronika Vizgunov

    52. Tomáš Zvarík

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 8 - MČ Košice - Juh

    10. Ľubomír Demský

    13. Marek Hegedűs

    15. Dalibor Hogya

    16. Aneta Hollá

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 9 - MČ Košice - Krásna

    3. Robert Magyar

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 10 – MČ Košice – Staré Mesto

    18. Ladislav Morvay

    24. Lukáš Skyba

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 11 – MČ Košice – Nad jazerom

    12. Karol Ištván

     

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 12 – MČ Dargovských hrdinov

    16. Pollák Tomáš

    22. Peter Šoltýs

    Kandidáti do mestského zastupiteľstva:
    za volebný obvod 13 -MČ Košice – Sídlisko KVP

    2. Ľubica Fedorová

    6. Mária Ivanecká

    8. Peter Kakuloš

    17. Július Pallér

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice - Západ
    za VO1:

    1. Jozef Bojčík

    3. Zuzana Fiľakovská

    12. Jana Staňová

    za VO2:

    15. Tomáš Zvarík

    5. Ivan Faguľa Lőrinc

    za VO3:

    7. Henrieta Láncošová

    za VO4:

    8. Ingrid Puchalová

    13. Veronika Vizgunov

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice - Dargovských hrdinov
    za VO2:

    4. Tomáš Pollák

    za VO3:

    7. Peter Šoltýs

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Staré Mesto
    za VO2:

    16. Lukáš Skyba

    12. Marek Korpa

    za VO3:

    14. Ladislav Morvay

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Sever
    za VO1:

    12. Vladimír Vágási

    za VO2:

    2. Atilla Boldi

    7. Marián Macej

    9. Peter Matta

    za VO3:

    1. Ľubica Agyagosová

    4. Bohumil Bielik

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Sídlisko KVP
    za VO1:

    3. Peter Kakuloš

    za VO2:

    3. Ľubica Fedorová

    7. Zuzana Klimova

    za VO3:

    10. Július Pallér

    za VO4:

    2. Mária Ivanecká

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Juh
    za VO1:

    15. Daniel Rišian

    za VO2:

    1.Marek Hegedűs

    2. Dalibor Hogya

    3. Aneta Hollá

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Sídlisko Ťahanovce
    za VO1:

    18. Pavel Vámos

    19. Paulína Vašková

    za VO2:

    1. Uršula Ambrušová

    16. Stanislav Szabo

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Pereš
    za VO1:

    11. Marcela Vladimírová

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Krásna
    za VO1:

    16. Robert Magyar

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Šaca
    za VO1:

    7. Erich Dráb

     

    Kandidáti do miestneho zastupiteľstva v MČ Košice – Nad Jazerom

    10. Karol Ištván